ZAPLNĚNO! - NOVÝ TEORETICKÝ SEMINÁŘ GABBY HARRIS A KŘTINY ČESKÉHO PŘEKLADU JEJÍ KNIHY

Kdo je Gabby? Gabby Harris je ve světě tréninku zvířat významnou osobností. Je nejen profesionální trenérkou mořských savců v uShaka Sea Worldu v Durbanu v JAR a velmi schopnou „zaříkávačkou koní“ ve stejné zemi, ale jako konzultant a lektor tréninku zvířat je zvána na mnoho míst světa. Řada lidí z oboru ji zná jako vynikajícího profesionála, ale i nositelku nových myšlenek, která se nebojí dát vědeckému přístupu k tréninku hlubší duševní rozměr a poukázat, že nic není tak černobílé, jak se zdá. Pro mě osobně je ze všech mých učitelů tou, která mě naučila myslet. Do ČR se vrací již třetí rok v řadě, ale tentokrát spolu uvedeme nejen nový seminář, ale pokřtíme i český překlad její knihy, který vychází v září u nakladatelství Plot http://www.plotknihy.cz/titul.php?titul=561

 

VELKÝ TEORETICKÝ SEMINÁŘ A KŘTINY KNIHY:

Kdy? - 22.9. 2015, od 18:00 (předpokládaný konec 22:00)

Kde?   Školní jídelna ZŠ a MŠ Chodov, Květnového vítězství 57/17, 149 00 Praha, Chodov, GPS 50.0340231N, 14.5051342E

Jako první proběhne křest a případné podpisování pro zájemce. Potom naváže seminář.

Náplň semináře? Tentokrát bude výklad zaměřen především na osobní kvality trenéra a práci člověka se sebou samým. Trénink je totiž vždy záležitostí dvou – člověka i zvířete. Má-li tedy být úspěšný, procházejí v něm změnou oba dva.

Náplní budou mimo jiné tato témata

1)    Práce se strachem (zvířete i člověka)

2)    Intuice v tréninku zvířat – je to pověra nebo fungující nástroj? Jak ji můžeme cíleně používat?

3)    Co mají duše a intuice společného s vědeckým přístupem v tréninku zvířat

4)    Naše osobní limity v tréninku zvířat jako výsledek našich vnitřních obav a přístupu ke světu

Seminář bude přednášen v angličtině s českým překladem (překládá hlavní překladatelka Gabyniny knihy)

Následující den bude pro menší počet účastníků možnost navázat praktickým interaktivním seminářem (oce info na  treninkjerozhovor.cz)

Pozn. Tento seminář je teoretický a protože probíhá v prostorách školní jídelny, nechte, prosím, své psy doma (příslib vedení školy). Děkujeme za pochopení.

 

Platba  přihláška - Cena semináře je 700 Kč. Jako přihlášku odešlete na adresu treninkjerozhovor@seznam.cz  následující informace: Vaše jméno, kontaktní adresu (ideálně i telefonní číslo pro případ nutné potřeby), popř. počet účastníků.Platbu odešlete na číslo účtu 134644514/0300, do zprávy uveďte jméno objednavatele, tedy shodné s tím, kdo objednávku na e-mail zasílal. Platba je přenosná na jiného účastníka, při neúčasti a nesehnání náhradníka není vratná.

Těší se na Vás

František ŠustaPřílohy ke stažení:

propozice_gabby_harris_22_9_015txt15390.pdf

Kniha Touching animal soul v originálu
Gabby v práci
Gabby v ČR

  zpět

Termíny seminářů

24. 05. 2024 - Autokemp Zbýšov v Čechách (okres Kutná Hora) Výcvikový víkend „komunikace se psem“
30. 05. 2024 - youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue Webinář Jak vyvést svého psa z konfliktu a jak si to nacvičit?
08. 06. 2024 - Velká Dobrá (u Kladna) ZKRÁCENÁ VÍKENDOVÁ VERZE TÁBORA "ŘEČ VAŠEHO TÝMU"
10. 06. 2024 - youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue Webinář Jak přivyknout na zvuky (střelba, ohňostroj a další...)
13. 06. 2024 - youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue Webinář Jak přivyknout psa na lidi (dotyky, manipulaci, rychlý pohyb...)

Vaše příbehy