BESEDOSEMINÁŘE JAK NAUČIT/JAK ODNAUČIT

I v roce 2016 organizuji kompletní sérii svých teoretických seminářů „na vlastní pěst“. Poslední ze série seminářů (3.4.) bude premiérově v nové předělané verzi.

Můžete tedy využít zvýhodněných cen při objednání více termínů naráz (viz níže).

 

Besedosemináře „Jak naučit" a „Jak odnaučit"

Kdy + cena:

5.3. 2016, celodenní spojená verze 09:30 - 19:00 s polední pauzou 13:30-14:30, cena 750 Kč

 

9.3. 2016 „Jak naučit", 16.3.. 2016 „Jak odnaučit" , večerní verze rozdělená do dvou večerů, cena 450 za jeden večer nebo 750 za oba dohromady. Začátek vždy 17:00, plánovaný konec mezi 21:00 a 22:00 PŘI OBJEDNÁNÍ VÍCE NEŽ JEDNOHO TERMÍNU SEMINÁŘŮ 13.2, 5.3. , 9.3. a 16.3., 3.4,  (všechny termíny na ZŠ Chodov) JEDINOU OSOBOU PLATÍ SLEVA 10% Z CELKOVÉ CENY.

 

Kde:

Jídelna ZŠ a MŠ Chodov (Praha 11, 10 minut chůze od metra Opatov), lokace zde, vchod  z vnější strany z ulice Mokrá

Lektor: František Šusta 

 

Besedosemináře jsou kombinací přednášky a besedy na konkrétní téma a účastníci si zde mohou nechat řešit své vlastní otázky. Počet účastníků je limitován a účastníci posílají své otázky k řešení organizátorovi (v tomto případě já - treninkjerozhovor@seznam.cz ) na mejl alespoň týden před akcí. Odpovědi na otázky jsou pak zasazeny do probírané teorie. V besedoseminářích sice navazujeme na teorii ze základního semináře, ale obvykle je průběh pochopitelný i pro ty, kdo neabsolvovali. Seminář je bez psů.

 

Platba a přihláška -

Jako přihlášku odešlete na adresu treninkjerozhovor@seznam.cz  následující informace:

Vaše jméno, název semináře, termín, popř. počet účastníků

Platbu odešlete na číslo účtu 134644514/0300, do zprávy uveďte jméno objednavatele, tedy shodné s tím, kdo objednávku na e-mail zasílal. Platba je přenosná na jiného účastníka, při neúčasti a nesehnání náhradníka není vratná.

V PŘÍPADĚ BESEDOSEMINÁŘŮ, PROSÍM, POČKEJTE S POSÍLÁNÍM PLATBY AŽ NA POTVRZENÍ VOLNÉHO MÍSTA. U BESEDOSEMINÁŘŮ JE POČET VOLNÝCH MÍST OMEZEN.



Přílohy ke stažení:

propozice_besedoseminare_5_3_016txt15528.pdf


  zpět

Termíny seminářů

19. 01. 2025 - Senohraby (20 km od Prahy) VÍKENDOVÁ VERZE - SYSTEMICKÉ KONSTELACE O SOUŽITÍ SE PSEM
21. 01. 2025 - Tři setkání na Zoomu a online konzultace Kurz tréninku přes kontaktní bariéru – aneb „odděleni a přitom k sobě blíž“
23. 01. 2025 - YouTube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue CYKLUS ČTYŘ WEBINÁŘŮ PRO TRÉNINK SE PSEM
23. 01. 2025 - YouTube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue O MOTIVACI V POZITIVNÍM TRÉNINKU, aneb „CO KDYŽ SE MU NECHCE?"
27. 01. 2025 - YouTube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue Webinář Jak změnit „vzpomínky v hlavě“?
17. 02. 2025 - Dvakrát online, dvakrát prezenčně Praha a blízké okolí Se svým psem teď a tady, Soustředění a emoce - nová verze napůl v onlinu
27. 02. 2025 - YouTube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue CYKLUS PRVNÍCH ČTYŘ WEBINÁŘŮ PRO ŽIVOT SE PSEM
29. 03. 2025 - Hotel Svornost, Praha Dolní Počernice http://www.svornost.cz VÍKEND O TRÉNINKU PSŮ A JINÝCH ZVÍŘAT S FRANTIŠKEM ŠUSTOU „VÝBĚR TOHO NEJ…“ 29.-30.3. 2025

Vaše příbehy