MÁM ODDANÉHO PSA - sada pomůcek s hromadnou slevou

Výběr produktů pro ty, jejichž pes nepracuje pouze pro odměnu, ale hlavně pro radost svého majitele. Takových psů je mnoho a svou oddaností a tolerancí vůči trenérovým chybám se liší od všech osttních živočišných druhů, které jsem kdy poznal. Jenže tyto jejich vlastnosti kladou na nás trenéry zvláštní nároky v mnoha směrech - práce s vlastní psychikou, tónem hlasu, zprávy pro psa o nás samých. O tom všem je moje třetí kniha "Neznám druhé takové zvíře...", která se ale často odkazuje na základní knihu "Trénink je rozhovor". Proto jsou obě knihy v jedné sadě spolu s pamlskovníkem a klikrem (popis jednotlivých produktů najdete u jejich samostatné nabídky). Cena namísto 1430 Kč je 1360 Kč (70 Kč sleva).
Knihy posíláme s podpisem a s odkazem ke stažení počítačové hry "Trenér zvířat".

Pozn. vzhledem k velikosti je s Českou poštou zasílán jako balík a poštovné a balné vychází na 150 Kč.

  zpět

Termíny seminářů

24. 05. 2024 - Autokemp Zbýšov v Čechách (okres Kutná Hora) Výcvikový víkend „komunikace se psem“
30. 05. 2024 - youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue Webinář Jak vyvést svého psa z konfliktu a jak si to nacvičit?
08. 06. 2024 - Velká Dobrá (u Kladna) ZKRÁCENÁ VÍKENDOVÁ VERZE TÁBORA "ŘEČ VAŠEHO TÝMU"
10. 06. 2024 - youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue Webinář Jak přivyknout na zvuky (střelba, ohňostroj a další...)
13. 06. 2024 - youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue Webinář Jak přivyknout psa na lidi (dotyky, manipulaci, rychlý pohyb...)

Vaše příbehy