"Vodítková sobota" s Františkem Šustou

Jeden víkendový den věnovaný nácvikům toho, aby váš pes nejen netahal na vodítku, ale aby mu také rozuměl.
Běžný majitel psa komunikaci vodítkem příliš nenacvičuje. Obvykle vodítko na psa prostě jen upne a potom očekává, že ho pes sám pochopí a nebude ani tahat. Mnoho psů však vodítko nevnímá, nebo nechápe, co po ně chceme. Z toho plyne řada dalších problémů včetně tahání až „dušení“ se na vodítku. V našem programu krok po kroku zařídíme, aby nejprve začal vodítko vnímat jako opravdový komunikační prostředek (tedy začne vnímat hmatem povrchu těla), aby ho chápal ve všech směrech a úhlech proti postavení jeho těla a z toho pak odvodíme i netahání a ovládání psa vodítkem v krizi. Celý den budeme střídat výklad teorie s praktickými cvičeními, kterých je připraveno celkem 5 až 6. Pro jejich připomenutí doma budete mít k dispozici záznam webináře, ze kterého program vychází.


  zpět

Termíny seminářů

24. 05. 2024 - Autokemp Zbýšov v Čechách (okres Kutná Hora) Výcvikový víkend „komunikace se psem“
30. 05. 2024 - youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue Webinář Jak vyvést svého psa z konfliktu a jak si to nacvičit?
08. 06. 2024 - Velká Dobrá (u Kladna) ZKRÁCENÁ VÍKENDOVÁ VERZE TÁBORA "ŘEČ VAŠEHO TÝMU"
10. 06. 2024 - youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue Webinář Jak přivyknout na zvuky (střelba, ohňostroj a další...)
13. 06. 2024 - youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue Webinář Jak přivyknout psa na lidi (dotyky, manipulaci, rychlý pohyb...)

Vaše příbehy