Tábor Řeč vašeho týmu - formulář pro ÚČASTNÍKY SE PSEM

ZPĚT NA SEMINÁŘE

kemp Radost Vlastějovice - http://www.radostsazava.cz

termín: 06. 08. 2020 / 17. 08. 2020
počet míst pro 06. 08. 2020: -7 volných /12 celkem
počet míst 17. 08. 2020: 0 volných /12 celkem
cena pro 06. 08. 2020: 3200 Kč
cena pro 17. 08. 2020: 3200 Kč
cena za oba dny: 6400Kč
Poznejte svého psa, sami sebe, vaši společnou originální a nejlepší komunikaci

TÁBOR JE JIŽ ZCELA OBSAZEN (A U PRVNÍHO TERMÍNU NAVÍC "BLBNE FORMULÁŘ A PROTO HLÁSÍ "MÍNUS SEDM") DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A TĚŠÍM SE PŘÍŠTÍ ROK.
JAKÁ JE „ŘEČ VAŠEHO TÝMU“? –ČTYŘDENNÍ VERZE TÁBORA VČETNĚ TEORIE, NLP a dalších zážitků


Kdy:

První běh: 6.-9.8. 2020 (první den od 9:30, poslední den konec do 14:00)

Druhý běh: 17.- 20.8. (první den od 9:30, poslední den konec do 14:00)Kde: kemp Radost Vlastějovice - http://www.radostsazava.cz/ u Zruče nad Sázavou

Lektoruje František Šusta


 Motivace: Moderní trénink zvířat je univerzální metodou použitelnou na všechny živočišné druhy včetně psů. Ale je také pravdou, že na světě nenajdete dva stejné psy ani dva stejné psovody. Každý je originál a dohromady pak "originální psovod" s "originálním psem" tvoří jedinečnou dvojici. Cestou k jejich porozumění a úspěšnému tréninku je uvědomit si svou jedinečnost a naučit se s ní pracovat. Vnímá můj pes více zvuk klikru nebo moje pohyby? Zaměřuje pozornost víc na slova nebo gesta? Kolik zvládá opakování nového prvku po sobě, co je pro něj skutečnou odměnou a jak se to mění podle situace? Je spíše "low" nebo "high energy" zvířetem? A co já psovod, jsem pro takového psa srozumitelný ve slovech, gestech, nárocích? Jak si my dva můžeme co nejlépe rozumět?

 Náš tábor vám umožní skrze výklad teorie i praktická cvičení poznat, na čem stojí váš originální tréninkový rozhovor mezi vámi a vaším psem. Akce je pro dvanáct týmů člověk-pes + osm účastníků bez psa. Vyzkoušíte si trénink nejen se svým psem, ale v některých cvičeních i s člověkem. Po první dva večery bude vykládána i teorie s pomocí powerpointové prezentace (výběr z mých seminářů na téma komunikace mezi člověkem a zvířetem v rámci pozitivního tréninku). POZOR, V DRUHÉ POLOVINĚ TÁBORA DOJDE K ZAŘAZENÍ TECHNIK NLP (neurolingvistické programování) jako prostředku k vidění věcí z „pohledu vašeho psa“ (certifikát NLP Practicioner mám z roku 2019). Zařazení NLP se při prvním běhu v roce 2019 ukázalo jako velmi dobrý doplněk. Využijeme jak pro práci s celou skupinou tak pro domluvené individuální konzultace v sobotu.

Pozor, akce není určena pro nápravu chování vyloženě reaktivních jedinců (pro ty jsou vhodnější moje akce pod názvem „strach a agrese“)

Cena: Kurzovné činí 3200 Kč na jednu osobu. Jídlo a ubytování se platí na místě individuálně provozovatelům kempu. Cena za jídlo a ubytování je za jeden den 440,-pro jednu osobu (zahrnuje ubytování v chatce a plná penze). Počet osob (resp. je-li s vámi na ubytování i někdo, kdo není účasten v kurzu), hlaste při přihlášce mě, zprávu předám provozovatelům kempu.


Přihláška je platná až po zaplacení ceny kurzovného 3200 Kč na účet 134644514/0300 (František Šusta) Platba je nevratná. V případě neúčasti je převeditelná na náhradníka.


OBJEDNÁVKA


* - povinné údaje
V případě složitějších požadavků, například více registrací na různé dny, je třeba provést samostatné objednávky. Pokud se registrujete jako náhradník, lze registrovat pouze jednu osobu.