Tábor Strach a agrese - formulář pro DIVÁKY BEZ PSA

ZPĚT NA SEMINÁŘE

kemp Radost Vlastějovice - http://www.radostsazava.cz

termín: 05. 07. 2020 / 09. 07. 2020
počet míst pro 05. 07. 2020: 3 volných /8 celkem
počet míst 09. 07. 2020: 2 volných /8 celkem
cena pro 05. 07. 2020: 1400 Kč
cena pro 09. 07. 2020: 1400 Kč
cena za oba dny: 2800Kč
Čtyřdenní verze tábora zaměřená na problémy spojené se stresem
Tento formulář slouží pro účastníky BEZ PSA -  tedy vzít ho sebou v táboře můžete, ale nebudete s ním aktivně zapojeni, resp. můžete se účastnit pouze jako DIVÁCI teorie a praktických lekcí účastníků se psy. Vzhledem k tématu "Strach a agrese" musíte jako diváci zaručit, že váš pes (pokud bude přítomen), nebude rušit cvičící.


TÁBOROVÁ VERZE „STRACH A AGRESE“ V TEORII I PRAXI

Formulář pro účastníky BEZ PSA


První běh: 5.7. 9:30 až 8.7. 14:00 (v zapisovacím formuláři níže jako DEN 1)

Druhý běh 9.7. 9:30 až 12.7. 14:00 (v zapisovacím formuláři níže jako DEN 1)


kemp Radost Vlastějovice - http://www.radostsazava.cz/ u Zruče nad Sázavou

Lektoruje František Šusta

 

Motivace: STRACH A AGRESE  jsou dva pojmy, které spolu často blízce souvisejí a trápí řadu majitelů psů. I když ze psa „bázlivého“ nedokážeme mávnutím kouzelného proutku udělat naráz psa „odvážného“, můžeme mu nácvikem situací, které mu činí problém, dodat sebevědomí a návod, jak vše zvládnout. To chce ale ČAS, KLID a SPOLUPRACUJÍCÍ OKOLÍ. V rámci tohoto tábora si obojí můžeme dopřát včetně večerní teoretické průpravy.

Průběh: Po první dva dny probíhá společná praxe i společná večerní teorie. Třetí den bude věnován individuálním konzultacím nebo práci v menší skupině podle potřeb jednotlivých účastníků. Závěrečné dopoledne posledního dne proběhne podle dohody a aktuálních potřeb celé skupiny.

Máme k dispozici jednu polovinu tábora (na které jsme jen my) a velkou klubovnu, která rozměrově plně vyhovuje tréninku více psů naráz stejně jako večerním přednáškám. Trénovat můžeme i venku. Prostor by nám měl poskytnout zázemí pro řešení většiny problémů. Jediné téma, které tu nedoporučuji řešit, je strachová agrese na děti (na druhé polovině tábora, než jsme my, bývají občas tábory).


Cena: Kurzovné PRO ÚČASTNÍKY BEZ PSA činí 1400 Kč na jednu osobu. Jídlo a ubytování se platí na místě individuálně provozovatelům kempu. Cena za jídlo a ubytování je za jeden den 440,-pro jednu osobu (zahrnuje ubytování v chatce a plná penze). Počet osob (resp. je-li s vámi na ubytování i někdo, kdo není účasten v kurzu), hlaste při přihlášce mě, zprávu předám provozovatelům kempu.

Přihláška je platná až po zaplacení ceny kurzovného 1400 Kč na účet 134644514/0300 (František Šusta) Platba je nevratná. V případě neúčasti je převeditelná na náhradníka.
OBJEDNÁVKA


* - povinné údaje
V případě složitějších požadavků, například více registrací na různé dny, je třeba provést samostatné objednávky. Pokud se registrujete jako náhradník, lze registrovat pouze jednu osobu.