Webinář Vodítko v rukou pozitivkáře

ZPĚT NA SEMINÁŘE

youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue

termín: 07. 12. 2020
počet míst pro 07. 12. 2020: 25 volných /45 celkem
cena pro 07. 12. 2020: 243 Kč
Webinář o tom, že vodítko nemusí být jen nástrojem ovládání

WEBINÁŘ S F. ŠUSTOU

„VODÍTKO V RUKOU POZITIVKÁŘE“

PONDĚLÍ 7.12. 2020 OD 21:00 CCA DO 22:45

na Youtube Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue

 

Půjde opět o kombinaci mojí klasické přednášky s několika videozáznamy (v první části) a živého odpovídání na vaše psané dotazy (v druhé části).

 

O čem:

Vodítko je něco, co většina z nás pejskařů v běžném životě prostě používat musí. V rámci pozitivního tréninku ho ale obvykle odkládáme, mimo jiné i proto, aby pes pracoval zcela na základě vlastní vůle a ochoty. Přitom ale vodítko NEMUSÍ být jen nástrojem ovládnutí psa nebo dokonce trestů. Může být i vaší prodlouženou rukou, která se psem citlivě komunikuje a pomůže mu pochopit daný cvik. Použít ho ale tímto způsobem je ve skutečnosti umění, podle mě mnohem větší, než správně klikat na klikr.

V tomto webináři bych se s vámi proto rád podělil o svoje názory, nápady a zkušenosti, jak i při práci s vodítkem stále zůstat v pozitivním modu a jak i v běžném životě komunikovat přes vodítko tak, aby pes rozuměl.

 

Kde:

Vysílat se bude přes stream na mém youtube kanálu Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue

Ke sledování potřebujete počítač, mobilní telefon nebo jakékoliv zařízení připojené na internet. Pokud chcete během vysílání vkládat dotazy (pouze psanou formou), je třeba být přihlášen na youtube (google).

 

Cena:

243 Kč


K účasti je třeba vyplnit formulář níže a poslat platbu do pátku 4.12.  na účet 134 644 514 /0300


Pro platby ze zahraničí:

Cena v Euro je 9,7 Eur, pro minimální poplatky využijte ideálně SEPA platbu v Eurech s uvedením správného VS (nebo zprávou pro mne, kde bude VS či vaše jméno).

 

IBAN CZ6003000000000134644514 

BIC (SWIFT) CEKOCZPP


Heslo k připojení na živé vysílání vám přijde cca hodinu před začátkem vysílání na váš email.

Budu se těšit!

OBJEDNÁVKA


* - povinné údaje
V případě složitějších požadavků, například více registrací na různé dny, je třeba provést samostatné objednávky. Pokud se registrujete jako náhradník, lze registrovat pouze jednu osobu.