Webinář Jak PŘEUČIT?

ZPĚT NA SEMINÁŘE

youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue

termín: 03. 02. 2022
počet míst pro 03. 02. 2022: 41 volných /60 celkem
cena pro 03. 02. 2022: 262 Kč
Webinář zaměřený na různé metody řešení nevhodného chování
NA AKCI SE MŮŽETE HLÁSIT AŽ DO DNE VYSÍLÁNÍ DO 19:30, JEN U PŘIHLÁŠEK UČINĚNÝCH V POSLEDNÍCH DVOU DNECH PROSÍM O POTVRZENÍ O PLATBĚ NA TRENINKJEROZHOVOR@SEZNAM.CZ

ZÁZNAM VYSÍLÁNÍ ZŮSTÁVÁ ÚČASTNÍKŮM K DISPOZICI JEŠTĚ TÝDEN PO AKCI.

KDY: Čtvrtek 3.2. 2022 od 20:30 cca do 22:20

na Youtube Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue

Tentokrát si rozebereme příklady běžných problémových chování u psů a různé možnosti, jak s nimi pracovat. Z velké části budeme vycházet z předposlední kapitoly mé knihy Trénink je rozhovor. Půjde opět o kombinaci mojí klasické přednášky s několika videozáznamy (v první části) a živého odpovídání na vaše psané dotazy (v druhé části).

 

O čem:

Je mnoho klasických problémových chování, se kterými se může pejskař potýkat - skákání na návštěvy, loudění u stolu při jídle, vrčení na cizí psy při vycházce, vyštěkávání si všeho, co pes chce atd. Jednoduchá rada "tak mu to prostě zakažte" nemusí vždy zafungovat. Každé chování, i to problémové, má totiž pro zvíře svůj význam. Zajišťuje mu nějakou skrytou hlubší potřebu, která sama o sobě vůbec nemusí být špatná. Jen naučená cesta k jejímu naplnění je pro člověka nevhodná. Máme-li naučit psa jinému chování, hledáme mu vlastně "jinou cestu ke stejnému cíli". Tom případě je ale třeba správně pochopit nejen to, co je onou skrytou potřebou, ale i podnět, po kterém chování přichází a vytvořit cestu, která nové chování vytvoří. Ve webináři se tedy budeme učit koukat na běžné problémy psího chování tak, abychom vše viděli v nových souvislostech a dokázali najít řešení.


Kde:

Vysílat se bude přes stream na mém youtube kanálu Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue

Ke sledování potřebujete počítač, mobilní telefon nebo jakékoliv zařízení připojené na internet. Pokud chcete během vysílání vkládat dotazy (pouze psanou formou), je třeba být přihlášen na youtube (google).

 

Heslo k připojení na živé vysílání posílám vždy cca hodinu před začátkem každého vysílání na email účastníka.

Cena:

262 Kč

 

K účasti je třeba vyplnit formulář níže a poslat platbu na účet 295436281/0300 .

 

Pro platby ze zahraničí:

Cena v Euro je 11 Eur, pro minimální poplatky využijte ideálně SEPA platbu v Eurech s uvedením správného VS (nebo zprávou pro mne, kde bude VS či vaše jméno).

 

Účet

295436281/0300

 IBAN

CZ3803000000000295436281

 BIC (SWIFT)

CEKOCZPP


OBJEDNÁVKA


* - povinné údaje
V případě složitějších požadavků, například více registrací na různé dny, je třeba provést samostatné objednávky. Pokud se registrujete jako náhradník, lze registrovat pouze jednu osobu.