Webinář Jak řídit skupinu zvířat

ZPĚT NA SEMINÁŘE

youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue

termín: 10. 03. 2022
počet míst pro 10. 03. 2022: 45 volných /50 celkem
cena pro 10. 03. 2022: 266 Kč
O chvílích tréninku i běžného života, kdy naráz kominukujete s více než jedním zvířetem.

Kdy:

čtvrtek 10.3. od 20:30 cca do 22:25 + diskuse

U VŠECH WEBINÁŘŮ JE NOVĚ MOŽNO PŘIHLAŠOVAT SE AŽ DO DNE VYSÍLÁNÍ DO 19:30. Pouze v posledních dvou dnech před vysíláním Vás prosím o zaslání potvrzení o platbě na treninkjerozhovor@seznam.cz

Jak řídit skupinu zvířat

webinář pod vedením Františka Šusty

 O čem:

Členové jedné zvířecí party (včetně psů) se při tréninku vzájemně ovlivňují více, než si uvědomujeme. Dokonce i ve chvílích, kdy je mezi nimi neprůchodná bariéra. Ve své bývalé praxi zootrenéra jsem musel často trénovat více než jedno zvíře naráz, v jednom případě dokonce 11. U zvířat divokých a na člověku nezávislých druhů bylo hlavním úkolem udržovat mezi jednotlivci v tréninku rovnováhu (odtud vznikl tzv. index rovnováhy popsaný v mých knihách). U PSŮ je ale situace často ještě SLOŽITĚJŠÍ – každý ve skupině může mít jinou motivaci, plnit ve smečce jiný úkol, mít jiné schopnosti. Ale hlavně – U PSŮ JE ČLOVĚK SOUČÁSTÍ SMEČKY a v ideálním případě je DOMINÁTOREM I VŮDCEM V JEDNÉ OSOBĚ. Co to znamená a jak to celé zapadá do pozitivního tréninku i do běžného života, to bude náplní vysílání. Ukážu řadu příkladů z praxe se psy a „nepsy“ a samozřejmě přidám i něco, co v knihách nebylo.

Jde o další z cyklu webinářů, které vysvětlují složitější kapitoly z mých knih. Vysílání bude opět osvědčenou kombinací mojí klasické přednášky s několika videozáznamy (v první části) a živého odpovídání na vaše psané dotazy (v druhé části).

 
Kde:

Vysílat se bude přes stream na mém youtube kanálu Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue

Ke sledování potřebujete počítač, mobilní telefon nebo jakékoliv zařízení připojené na internet. Pokud chcete během vysílání vkládat dotazy (pouze psanou formou), je třeba být přihlášen na youtube (google).

 

Cena:

266 Kč

 K účasti je třeba vyplnit formulář níže a poslat platbu

na účet
295436281/0300

POZOR, ZMĚNA ÚČTU PROTI JINÝM WEBINÁŘŮM! 

Pro platby ze zahraničí:

Cena v Euro je 11 Eur, pro minimální poplatky využijte ideálně SEPA platbu v Eurech s uvedením správného VS (nebo zprávou pro mne, kde bude VS či vaše jméno).Účet

295436281/0300

 

IBAN

CZ3803000000000295436281

 

BIC (SWIFT)

CEKOCZPP

Heslo k připojení na živé vysílání vám přijde cca hodinu před začátkem vysílání na váš email.


OBJEDNÁVKA


* - povinné údaje
V případě složitějších požadavků, například více registrací na různé dny, je třeba provést samostatné objednávky. Pokud se registrujete jako náhradník, lze registrovat pouze jednu osobu.