Tři nejčastější psí problémy a jak na ně

ZPĚT NA SEMINÁŘE

youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue

termín: 01. 02. 2022
počet míst pro 01. 02. 2022: 27 volných /90 celkem
cena pro 01. 02. 2022: 273 Kč
Jak pomoci psovi zvládnout separační úzkost, „netahání“ na vodítku a strach z jiných psů a lidí

PŘIHLAŠOVAT SE LZE AŽ DO DNE VYSÍLÁNÍ DO 19:30, JEN V POSLEDNÍCH DVOU DNECH MI, PROSÍM, POŠLETE NA MEJL TRENINKJEROZHOVOR@SEZNAM.CZ POTVRZENÍ O PLATBĚ.

 

ZÁZNAM VYSÍLÁNÍ ZŮSTÁVÁ ÚČASTNÍKŮM K DISPOZICI JEŠTĚ TÝDEN PO AKCI.

 

KDY: ÚTERÝ 1.2. 2022 OD 20:30 CCA DO 22:30+ DISKUSE

na Youtube Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue

 

Půjde opět o kombinaci mojí klasické přednášky s několika videozáznamy (v první části) a živého odpovídání na vaše psané dotazy (v druhé části).

 

O čem:

Pro tento webinář jsem vybral tři nejčastější otázky, se kterými se na mne i další kolegy trenéry neustále obracejí majitelé psů. Je to SEPARAČNÍ ÚZKOST PSA (RESP. PROBLÉM PŘI PONECHÁNÍ O SAMOTĚ), TAHÁNÍ NA VODÍTKU A STRACHOVÁ REAKCE NA JINÉ PSY A NA LIDI. I když jsem všechny tyto problémy již nějak zmínil ve svých webinářích, chci se na ně tentokrát zaměřit KONKRÉTNĚ A JASNĚ. Nemohu vám dát jednoduché univerzální návody, protože každý pes je jiný a jeden návod pro všechny by nefunoval. Ale MOHU VÁM DÁT JEDNODUCHÉ UNIVERZÁLNÍ PRINCIPY, na které se při řešení těchto problémů NEJČASTĚJI ZAPOMÍNÁ a které jsou přitom důležitou podmínkou vyřešení vašeho i psího problému.

Hlavním důvodem nepochopení mezi člověkem a zvířetem je podle mne to, že člověk uvažuje v příbězích, kdežto ZVÍŘE ŽIJE OKAMŽIKEM. Vysvětlit psovi žijícímu v „kontextu okamžiku“, že jdu jen do práce a pak se vrátím, může být obrovský problém. Stejně tak může být velmi obtížné naučit ho příběh „dopředu se jde jen na prověšeném vodítku a pokud ho napneš, tak já se zastavím.“ Pokud ale své zprávy psovi přeformulujete do TADY A TEĎ a víte, na co se zaměřit, MŮŽE BÝT JEHO POCHOPENÍ PŘEKVAPIVĚ RYCHLÉ. A právě to, jak svou zprávu psovi upravit tak, aby ji pochopil, bude předmětem mého vysílání.

 

Kde:

Vysílat se bude přes stream na mém youtube kanálu Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue

Ke sledování potřebujete počítač, mobilní telefon nebo jakékoliv zařízení připojené na internet. Pokud chcete během vysílání vkládat dotazy (pouze psanou formou), je třeba být přihlášen na youtube (google).

 

Heslo k připojení na živé vysílání posílám vždy cca hodinu před začátkem každého vysílání na email účastníka.

Cena:

273 Kč

 

K účasti je třeba vyplnit formulář níže a poslat platbu na účet 295436281/0300 .

 

Pro platby ze zahraničí:

Cena v Euro je 11,5 Eur, pro minimální poplatky využijte ideálně SEPA platbu v Eurech s uvedením správného VS (nebo zprávou pro mne, kde bude VS či vaše jméno).

 

Účet

295436281/0300

 IBAN

CZ3803000000000295436281

 BIC (SWIFT)

CEKOCZPP


OBJEDNÁVKA


* - povinné údaje
V případě složitějších požadavků, například více registrací na různé dny, je třeba provést samostatné objednávky. Pokud se registrujete jako náhradník, lze registrovat pouze jednu osobu.