Tábor Strach a agrese - formulář pro ÚČASTNÍKY SE PSEM

ZPĚT NA SEMINÁŘE

kemp Radost Vlastějovice - http://www.radostsazava.cz

termín: 04. 09. 2022
počet míst pro 04. 09. 2022: 0 volných /14 celkem
cena pro 04. 09. 2022: 3751 Kč
Čtyřdenní verze tábora pro ty, jejichž pes vykazuje problémy spojené se stresem

TÁBOROVÁ VERZE „STRACH A AGRESE“ V TEORII I PRAXI

Formulář pro účastníky SE PSEM

Termín od NEDĚLE 4.9. (9:30) do STŘEDY 7.9. 2022 (do 13:00) 


kemp Radost Vlastějovice - http://www.radostsazava.cz/ u Zruče nad Sázavou

Lektoruje František Šusta

 

Motivace: STRACH A AGRESE  jsou dva pojmy, které spolu často blízce souvisejí a trápí řadu majitelů psů. I když ze psa „bázlivého“ nedokážeme mávnutím kouzelného proutku udělat naráz psa „odvážného“, můžeme mu nácvikem situací, které mu činí problém, dodat sebevědomí a návod, jak vše zvládnout. To chce ale ČAS, KLID a SPOLUPRACUJÍCÍ OKOLÍ. V rámci tohoto tábora si obojí můžeme dopřát včetně večerní teoretické průpravy.

Průběh: Po první dva dny probíhá společná praxe i společná večerní teorie. Od třetího dne už je možno věnovat čas podle situace i individuálním konzultacím nebo práci v menší skupině podle potřeb jednotlivých účastníků. Jako bonus nabízím pro zájemce i vybraná cvičení z NLP, která se ukázalal jako velmi prospěšná při táborech Řeč vašeho týmu.

Máme k dispozici část tábora a velkou klubovnu, která rozměrově plně vyhovuje tréninku více psů naráz stejně jako večerním přednáškám. Trénovat můžeme i venku. Prostor by nám měl poskytnout zázemí pro řešení většiny problémů. Jediné téma, které tu nedoporučuji řešit, je strachová agrese na děti (na druhé polovině tábora, než jsme my, bývají občas tábory).


Cena: Kurzovné činí 3751 Kč na jednu osobu. Jídlo a ubytování se platí na místě individuálně provozovatelům kempu. AKTUÁLNÍ CENÍK UBYTOVÁNÍ A JÍDLA JE UVEDEN ZDE . Pro rezervaci ubytování kontaktujte paní vedoucí na KONTAKTECH UVEDENÝCH ZDE.

Přihláška je platná až po zaplacení ceny kurzovného 3751 Kč na účet 134644514/0300. Platba je nevratná. V případě neúčasti je převeditelná na náhradníka.


 

PRO PLATBY ZE ZAHRANIČNÍ je cena v Eurech 165 Eur, pro minimální poplatky využijte ideálně SEPA platbu v Eurech s uvedením správného VS (nebo zprávou pro mne, kde bude VS či vaše jméno). Protože s kontrolou plateb v Eurech bývá někdy problém, je lepší poslat mi potvrzení o platbě na email treninkjerozhovor@seznam.cz. Děkuji

Účet

134644514/0300

IBAN CZ6003000000000134644514 

BIC (SWIFT) CEKOCZPP


OBJEDNÁVKA


* - povinné údaje
V případě složitějších požadavků, například více registrací na různé dny, je třeba provést samostatné objednávky. Pokud se registrujete jako náhradník, lze registrovat pouze jednu osobu.