Tábor Řeč vašeho týmu - formulář pro ÚČASTNÍKY SE PSEM

ZPĚT NA SEMINÁŘE

kemp Radost Vlastějovice - http://www.radostsazava.cz

termín: 25. 08. 2022
počet míst pro 25. 08. 2022: -4 volných /14 celkem
cena pro 25. 08. 2022: 3652 Kč
Poznejte svého psa, sami sebe, vaši společnou originální a nejlepší komunikaci

TENTO FORMULÁŘ SLOUŽÍ PRO PŘIHLÁŠENÍ ÚČASTNÍKŮ SE PSEM, COŽ ZNAMENÁ, ŽE SE BUDETE MOCI AKTIVNĚ ÚČASTNIT VEŠKERÉHO PSOGRAMU VČETNĚ VŠECH PRAKTICKÝCH CVIČENÍ.

 

JAKÁ JE „ŘEČ VAŠEHO TÝMU“? – ČTYŘDENNÍ VERZE TÁBORA VČETNĚ TEORIE, NLP a dalších zážitků


Kdy:

STŘEDA 25.8. - NEDĚLE 28.8. 2022 (první den od 9:30, poslední den do 13:00)


Kde: kemp Radost Vlastějovice - http://www.radostsazava.cz/ u Zruče nad Sázavou

Lektoruje František Šusta


 Motivace: Moderní trénink zvířat je univerzální metodou použitelnou na všechny živočišné druhy včetně psů. Ale je také pravdou, že na světě nenajdete dva stejné psy ani dva stejné psovody. Každý je originál a dohromady pak "originální psovod" s "originálním psem" tvoří jedinečnou dvojici. Cestou k jejich porozumění a úspěšnému tréninku je uvědomit si svou jedinečnost a naučit se s ní pracovat. Vnímá můj pes více zvuk klikru nebo moje pohyby? Zaměřuje pozornost víc na slova nebo gesta? Kolik zvládá opakování nového prvku po sobě, co je pro něj skutečnou odměnou a jak se to mění podle situace? Je spíše "low" nebo "high energy" zvířetem? A co já psovod, jsem pro takového psa srozumitelný ve slovech, gestech, nárocích? Jak si my dva můžeme co nejlépe rozumět?

 Náš tábor vám umožní skrze výklad teorie i praktická cvičení poznat, na čem stojí váš originální tréninkový rozhovor mezi vámi a vaším psem. Akce je pro dvanáct týmů člověk-pes + osm účastníků bez psa. Vyzkoušíte si trénink nejen se svým psem, ale v některých cvičeních i s člověkem. Po první dva večery bude vykládána i teorie s pomocí powerpointové prezentace (výběr z mých seminářů na téma komunikace mezi člověkem a zvířetem v rámci pozitivního tréninku). POZOR, V DRUHÉ POLOVINĚ TÁBORA DOJDE K ZAŘAZENÍ TECHNIK NLP (neurolingvistické programování) jako prostředku k vidění věcí z „pohledu vašeho psa“ (certifikát NLP Practicioner mám z roku 2019). Zařazení NLP se mi ukázalo jako velmi dobrý doplněk, který nám může dát odpovědi na mnoho otázek o vztahu a komunikaci mezi vámi a vaším psem.

Pozor, akce není určena pro nápravu chování vyloženě reaktivních jedinců (pro ty jsou vhodnější moje akce pod názvem „strach a agrese“)

Cena: Kurzovné PRO ÚČASTNÍKY SE PSEM činí 3652 Kč na jednu osobu. Jídlo a ubytování se platí na místě individuálně provozovatelům kempu. AKTUÁLNÍ CENÍK UBYTOVÁNÍ A JÍDLA JE UVEDEN ZDE . Pro případné dotazy o ubytování kontaktujte paní vedoucí na KONTAKTECH UVEDENÝCH ZDE. Počet osob (resp. je-li s vámi na ubytování i někdo, kdo není účasten v kurzu), hlaste při přihlášce mě, zprávu předám provozovatelům kempu.


Přihláška je platná až po zaplacení ceny kurzovného 3652 Kč na účet 134644514/0300 (František Šusta) Platba je nevratná. V případě neúčasti je převeditelná na náhradníka.


Cena v Euro je 160 Eur, pro minimální poplatky využijte ideálně SEPA platbu v Eurech s uvedením správného VS (nebo zprávou pro mne, kde bude VS či vaše jméno).

 

IBAN CZ6003000000000134644514 

BIC (SWIFT) CEKOCZPPOBJEDNÁVKA


* - povinné údaje
V případě složitějších požadavků, například více registrací na různé dny, je třeba provést samostatné objednávky. Pokud se registrujete jako náhradník, lze registrovat pouze jednu osobu.