POZITIVKA S FRANTIŠKEM ŠUSTOU 2022, VÍKEND DRUHÝ, Semináře podle knih a Jak odnaučit

ZPĚT NA SEMINÁŘE

Hotel Svornost, Praha Dolní Počernice

termín: 01. 10. 2022 / 02. 10. 2022
počet míst pro 01. 10. 2022: 70 volných /75 celkem
počet míst pro 02. 10. 2022: 71 volných /75 celkem
cena pro 01. 10. 2022: 890 Kč
cena pro 02. 10. 2022: 890 Kč
cena za oba dny : 1550 Kč
Víkend věnovaný teorii i praxi moderního tréninku zvířat podle mých prvních knih a odnaučení nevhodného chování

POZITIVKA S FRANTIŠKEM ŠUSTOU 2022, VÍKEND DRUHÝ, Semináře podle knih+ Jak odnaučit (1.-2.10. 2022)V průběhu roku 2022 jsem naplánoval dva víkendy, během kterých si můžete postupně projít od základů až do „složitostí“ vše, co v současné době učím na svých seminářích a píšu ve svých knížkách. Program je ale POCHOPITELNÝ I PRO TOHO, KDO NA PŘEDCHOZÍCH TÉMATECH NEBYL. Teorie je vždy doplněná i o praktickou ukázkou. Je možno objednat samostatné dny, nebo oba dny víkendu dohromady za zvýhodněnou cenu.

Pro ty, kdo chtějí dát účast někomu jako dárek, zašlu po zaplacení na mejl dárkový certifikát v PDF.

 

TRÉNINK JE ROZHOVOR (seminář podle stejnojmenné knihy) + JAK ODNAUČIT, první část (stres)

Kdy: Sobota 1.10. od 10:00, očekávaný konec 18:00

Kde: Hotel Svornost, Praha Dolní Počernice http://www.svornost.cz

Teoretická přednáška doplněná o simulační hry s dobrovolníky a praktické ukázky se psy.

Seminář vznikl jako doplněk ke knize „Trénink je rozhovor, ve kterém má i Váš pes co říct (F. Šusta, 2014, nakladatelství Plot) a většinu videí, která zde uvádím, NEPOUŽÍVÁM VE WEBINÁŘÍCH, ale POUZE PŘI ŽIVÝCH AKCÍCH. Program sestaven tak, aby principy pozitivního tréninku popsané v knize kapitolu po kapitole prakticky předvedl a vysvětlil. Přečtení knihy však není podmínkou – seminář je vhodný pro všechny. Probereme si v teorii praxi pozitivní/negativní posílení, motivaci, tajnou řeč mezi člověkem a zvířetem během tréninku, soustředíme se na stres během tréninku, způsoby nápravy nevhodného chování a to, že v tréninku „učíme, nezkoušíme.“ V části „jak odnaučit“ se soustředíme na PŘIVYKÁNÍ PSA NA STRESOVÉ PODNĚTY.

 

TRÉNINK JE V HLAVĚ (seminář podle stejnojmenné knihy) + JAK ODNAUČIT druhá část (přeučení)

Kdy: neděle 2.10. od 10:00, očekávaný konec 18:00

Kde: Hotel Svornost, Praha Dolní Počernice http://www.svornost.cz

Klasická přednáška s úkoly pro diváky (bez zvířat) a simulačními hrami. Teorie bude doplněna i praktickou ukázkou s předem domluvenými dvojicemi člověk-pes.

Tento seminář vznikl jako doplněk k mojí druhé knize „Trénink je v hlavě“ (2016, nakladatelství Plot). Přečtení knihy však není podmínkou. Ukážeme si v něm na videích konkrétní příklady z praxe uvedené v knize. Podrobně si vysvětlíme různé druhy učení a v jakých situacích se na ně lze spolehnout. Zahrajeme si spolu na habituaci psa na rušivý zvuk a velice podrobně se budeme zabývat otázkou stresu při tréninku ze všech možných pohledů.

Seminář je stejně jako kniha veden v otázkách, na které si nejprve odpovídají účastníci sami a společné řešení se dozvíme až v poslední kapitole.

V části „Jak odnaučit“ se budeme zabývat tím, za jakých podmínek můžeme vyměnit nevhodné chování zvířete za chování vhodnější tak, aby to fungovalo.

 

Na oba dny mohou vaši psi spolu s vámi, ale nebude se s nimi cvičit (resp. ukázky budou jen s těmi, se kterými se po e-mailu předem dohodnu). Každý majitel si za svého psa ručí.

 

Oběd si zajišťuje každý účastník sám, lze využít hromadnou objednávku pro všechny v restauraci.

 

Cena: 890 Kč za jeden den (sobota či neděle), nebo 1550 Kč za oba dny dohromady.

Jako přihlášku vyplňte formulář níže

 

POKUD CHCETE ZASLAT DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT NA NĚČÍ JMÉNO, POŠLETE MI TENTO SVŮJ POŽADAVEK VČETNĚ JMÉNA ÚČASTNÍKA PŘÍMO NA E_MAIL TRENINKJEROZHOVOR@SEZNAM.CZ

Přihláška je platná až po zaplacení ceny na účet 243756494/0300. Platba je nevratná. V případě neúčasti je převeditelná na náhradníka.

 

Těším se na Vás!

František Šusta

treninkjerozhovor@seznam.cz

737 208 994

 


OBJEDNÁVKA


* - povinné údaje
V případě složitějších požadavků, například více registrací na různé dny, je třeba provést samostatné objednávky. Pokud se registrujete jako náhradník, lze registrovat pouze jednu osobu.