Tábor Strach a agrese - formulář pro ÚČASTNÍKY SE PSEM

ZPĚT NA SEMINÁŘE

Juniorcamp Nová Živohošť https://www.zivohost.cz

termín: 09. 10. 2023
počet míst pro 09. 10. 2023: 5 volných /16 celkem
cena pro 09. 10. 2023: 4195 Kč
Čtyřdenní verze tábora pro ty, jejichž pes vykazuje problémy spojené se stresem
TENTO FORMULÁŘ SLOUŽÍ PRO PŘIHLÁŠENÍ ÚČASTNÍKŮ SE PSEM, COŽ ZNAMENÁ, ŽE SE BUDETE MOCI AKTIVNĚ ÚČASTNIT VEŠKERÉHO PSOGRAMU VČETNĚ VŠECH PRAKTICKÝCH CVIČENÍ.

Termín od PONDĚLÍ 9.10. (9:30) do ČTVRTKA 12.10. (do 12:30) 

Kde: Juniorcamp Nová Živohošť, na břehu přehrady Slapy, cca hodina od Prahy

Ubytování je VYTÁPĚNÝCH APARTMÁNECH NEBO CHATKÁCH, domluva individuálně s provozovateli kempu

Lektoruje František Šusta

 

Motivace: STRACH A AGRESE  jsou dva pojmy, které spolu často blízce souvisejí a trápí řadu majitelů psů. I když ze psa „bázlivého“ nedokážeme mávnutím kouzelného proutku udělat naráz psa „odvážného“, můžeme mu nácvikem situací, které mu činí problém, dodat sebevědomí a návod, jak vše zvládnout. To chce ale ČAS, KLID a SPOLUPRACUJÍCÍ OKOLÍ. V rámci tohoto tábora si obojí můžeme dopřát včetně večerní teoretické průpravy.

POZOR, nejde o komunikační lekce pro psy. Půjde nám spíše o nácvik toho, CO MÁ V DANÝCH SITUACÍCH DĚLAT MAJITEL, ABY PSA UKLIDNIL A ABY MU POMOHL SITUACI NEŘEŠIT.

Průběh: Po první dva dny probíhá společná praxe i společná teorie vždy po polední pauze před odpoledním tréninkem . Od třetího dne už je možno věnovat čas podle situace i individuálním konzultacím nebo práci v menší skupině podle potřeb jednotlivých účastníků. Jako bonus nabízím pro zájemce i vybraná cvičení z NLP, která se ukázalal jako velmi prospěšná při táborech Řeč vašeho týmu.

Máme k dispozici část venkovních prostor tábora a velkou klubovnu, která rozměrově plně vyhovuje tréninku více psů naráz stejně jako přednáškám. Trénovat můžeme i venku. Prostor by nám měl poskytnout zázemí pro řešení většiny problémů.


Cena: Kurzovné PRO ÚČASTNÍKY SE PSEM činí 4195 Kč na jednu osobu. Jídlo a ubytování se platí na místě individuálně provozovatelům kempu. Cena ubytování sezónu se pohybuje mezi 350 až 600 Kč na noc, prostory jsou vytápěné.  Informace o kempu najdete  ZDE . Pro ubytování kontaktujte paní vedoucí na  mail juniorcamp@zivohost.cz , tel. 603429190 a hlaste se jako účastník mé skupiny v tomto termínu. Počet osob (resp. je-li s vámi na ubytování i někdo, kdo není účasten v kurzu), hlaste při přihlášce mě, zprávu předám provozovatelům kempu.


Přihláška je platná až po zaplacení ceny kurzovného 4195 Kč na účet 134644514/0300 (František Šusta) Platba je nevratná. V případě neúčasti je převeditelná na náhradníka.


Cena v Euro je 184 Eur, pro minimální poplatky využijte ideálně SEPA platbu v Eurech s uvedením správného VS (nebo zprávou pro mne, kde bude VS či vaše jméno).

 

IBAN CZ6003000000000134644514 

BIC (SWIFT) CEKOCZPP


OBJEDNÁVKA


* - povinné údaje
V případě složitějších požadavků, například více registrací na různé dny, je třeba provést samostatné objednávky. Pokud se registrujete jako náhradník, lze registrovat pouze jednu osobu.