Tábor Strach a agrese - formulář pro ÚČASTNÍKY SE PSEM

ZPĚT NA SEMINÁŘE

Juniorcamp Nová Živohošť https://www.zivohost.cz

termín: 22. 04. 2024
počet míst pro 22. 04. 2024: 0 volných /14 celkem
cena pro 22. 04. 2024: 4790 Kč
Čtyřdenní verze tábora pro ty, jejichž pes vykazuje problémy spojené se stresem
TENTO FORMULÁŘ SLOUŽÍ PRO PŘIHLÁŠENÍ ÚČASTNÍKŮ SE PSEM, COŽ ZNAMENÁ, ŽE SE BUDETE MOCI AKTIVNĚ ÚČASTNIT VEŠKERÉHO PSOGRAMU VČETNĚ VŠECH PRAKTICKÝCH CVIČENÍ.

Termín od PONDĚLÍ 22.4. (9:30) do ČTVRTKA 25.4. (do 12:30) Akce je mimo víkend proto, abychom využili tábor bez přítomnosti dalších rekreantů.


POKUD CHCETE DÁT TÁBOR NĚKOMU JAKO DÁREK, MOHU VÁM VYSTAVIT DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT V PDF, KTERÝ VÁM ZAŠLU EMAILEM. SVŮJ ZÁJEM SPOLU SE JMÉNEM OBDAROVANÉHO VYPLŇTE DO PŘIHLÁŠKY, EMAIL VE FORMULÁŘI ALE UVEĎTE SVŮJ, EMAIL OBDAROVANÉHO DO POZNÁMKY (aby po potvrzení platby přišla informace vám a ne obdarovanému)


Kde: Juniorcamp Nová Živohošť, na břehu přehrady Slapy, cca hodina od Prahy

Ubytování je VYTÁPĚNÝCH APARTMÁNECH NEBO CHATKÁCH, domluva individuálně s provozovateli kempu

Lektoruje František Šusta

 

Motivace: STRACH A AGRESE  jsou dva pojmy, které spolu často blízce souvisejí a trápí řadu majitelů psů. I když ze psa „bázlivého“ nedokážeme mávnutím kouzelného proutku udělat naráz psa „odvážného“, můžeme mu nácvikem situací, které mu činí problém, dodat sebevědomí a návod, jak vše zvládnout. To chce ale ČAS, KLID a SPOLUPRACUJÍCÍ OKOLÍ. V rámci tohoto tábora si obojí můžeme dopřát včetně večerní teoretické průpravy.

POZOR, nejde o komunikační lekce pro psy. Půjde nám spíše o nácvik toho, CO MÁ V DANÝCH SITUACÍCH DĚLAT MAJITEL, ABY PSA UKLIDNIL A ABY MU POMOHL SITUACI NEŘEŠIT.

Průběh: Náplň tohoto tábora vychází pokaždé z individuálních potřeb účastníků a průběžně ji proto pokaždé upravuji. I proto je skupina o něco menší než u ostatních mých táborů. Po první dva dny probíhá společná praxe i společná teorie vždy po polední pauze před odpoledním tréninkem . Od třetího dne už je možno věnovat čas podle situace i individuálním konzultacím nebo práci v menší skupině podle potřeb jednotlivých účastníků. Jako bonus nabízím pro zájemce i vybraná cvičení z NLP, která se ukázalal jako velmi prospěšná při táborech Řeč vašeho týmu.

Máme k dispozici část venkovních prostor tábora a vyhřívanou přednáškovou místnost. Prostor by nám měl poskytnout zázemí pro řešení většiny problémů.


Cena: Kurzovné PRO ÚČASTNÍKY SE PSEM činí 4790 Kč na jednu osobu. Jídlo a ubytování se platí na místě individuálně provozovatelům kempu. Prostory k ubytování jsou vytápěné.  Informace o kempu najdete  ZDE . Pro ubytování kontaktujte paní vedoucí na  mail juniorcamp@zivohost.cz , tel. 603429190 a hlaste se jako účastník mé skupiny v tomto termínu, protože máme jako skupina domluvené určité výhody.


Přihláška je platná až po zaplacení ceny kurzovného na účet 134644514/0300 (František Šusta) Platba je nevratná. V případě neúčasti je převeditelná na náhradníka.


Cena v Euro je 199 Eur, pro minimální poplatky využijte ideálně SEPA platbu v Eurech s uvedením správného VS (nebo zprávou pro mne, kde bude VS či vaše jméno).

 

IBAN CZ6003000000000134644514 

BIC (SWIFT) CEKOCZPP


OBJEDNÁVKA


* - povinné údaje
V případě složitějších požadavků, například více registrací na různé dny, je třeba provést samostatné objednávky. Pokud se registrujete jako náhradník, lze registrovat pouze jednu osobu.