PRODLOUŽENÝ VÍKEND S FRANTIŠKEM ŠUSTOU - TÁBOR „NA VŠECHNA TÉMATA“

ZPĚT NA SEMINÁŘE

kemp Radost Vlastějovice - http://www.radostsazava.cz

termín: 29. 08. 2024
počet míst pro 29. 08. 2024: 0 volných /16 celkem
cena pro 29. 08. 2024: 4290 Kč
Tábor vytvořený tak, aby vás stál jen jeden den dovolené a uzpůsobil se vašim potřebám

Termín čtvrtek 29.8. 2024 od 18:00 až neděle 1.9. 2024 do 18:00

 kemp Radost Vlastějovice - http://www.radostsazava.cz/ u Zruče nad Sázavou

Lektoruje František Šusta


POZOR, GMAIL ZAČAL ČASTO BLOKOVAT ZPRÁVY OD MÉHO PŘIHLAŠOVACÍHO SYSTÉMU. POKUD VÁM NEPŘIJDOU ÚDAJE K PLATBĚ, NEDĚLEJTE DALŠÍ PŘIHLÁŠKU ALE NAPIŠTE MI NA TRENINKJEROZHOVOR@SEZNAM.CZ A JÁ VÁM ÚDAJE POŠLU.

 

Motivace: Tímto táborem chci ještě vyjít vstříc těm, kdo se během léta nedostali na některé z mých letošních témat a také šetří dovolenou. DOBA TRVÁNÍ TŘI PLNÉ DNY A ČTYŘI HODINY Z PRVNÍHO DNE JE V PODSTATĚ SHODNÁ S DÉLKOU OSTATNÍCH TÁBORŮ (kde máme tři plné dny na začátku a dopoledne z posledního dne). V letošním roce probíhá několik táborů (obvykle v pracovní dny) s různým zaměřením - řeč vašeho týmu (se zařazením prvků NLP do tréninku), strach a agrese, výstavní předvedení.  Ukázalo se, že některá cvičení jsou prospěšná pro všechny typy táborů, stejně jako některá odvysílaná témata teorie. Do tohoto tábora chci dostat tato nejúspěšnější cvičení a témata a zároveň samozřejmě řešit to, co právě vaše dvojice potřebuje. Budeme sledovat, na čem stojí vaše komunikace, vysvětlíme si práci se stresem a navykání psa na problémové podněty, naučíme se prvky pro uklidnění psa a pro zvládnutí krizových situací a pro zájemce zařadím vyzkoušená cvičení z NLP (neurolingvistické programování), které se ukázaly nejefektivnější v předchozích skupinách.

 

Průběh: První večer se seznámíme teoreticky i prakticky a uděláme si úvodní teorii. Další tři dny až do neděle střídáme přes den praxi (cvičení se psem i "lidská" cvičení pro dovednosti psovoda), v pátek a v sobotu máme večer teorii.

Máme k dispozici část tábora (na které jsme jen my) a velkou klubovnu, která rozměrově plně vyhovuje tréninku více psů naráz stejně jako večerním přednáškám. Trénovat můžeme i venku. Prostor by nám měl poskytnout zázemí pro řešení většiny problémů. Jediné téma, které tu nedoporučuji řešit, je strachová agrese na děti (na druhé polovině tábora, než jsme my, bývají občas tábory).

 

Cena: Kurzovné činí 4290 Kč na jednu osobu. Jídlo a ubytování se platí na místě individuálně provozovatelům kempu. AKTUÁLNÍ CENÍK UBYTOVÁNÍ A JÍDLA JE UVEDEN ZDE . Pro rezervaci ubytování kontaktujte paní vedoucí na KONTAKTECH UVEDENÝCH ZDE. Na každého účastníka se psem se počítá s jednou chatkou, ale JE NUTNO SI JE VČAS REZERVOVAT (ne každý v místě bydlí, je třeba mít tedy včas potvrzeno).

Přihláška je platná až po zaplacení ceny kurzovného 4290 Kč na účet 134644514/0300. Platba je nevratná. V případě neúčasti je převeditelná na náhradníka. 

PRO PLATBY ZE ZAHRANIČNÍ je cena v Eurech 180 Eur, pro minimální poplatky využijte ideálně SEPA platbu v Eurech s uvedením správného VS (nebo zprávou pro mne, kde bude VS či vaše jméno). Protože s kontrolou plateb v Eurech bývá někdy problém, je lepší poslat mi potvrzení o platbě na email treninkjerozhovor@seznam.cz. Děkuji

Účet

134644514/0300

IBAN

CZ6003000000000134644514 

 

BIC (SWIFT)

CEKOCZPP


OBJEDNÁVKA


* - povinné údaje
V případě složitějších požadavků, například více registrací na různé dny, je třeba provést samostatné objednávky. Pokud se registrujete jako náhradník, lze registrovat pouze jednu osobu.