Kniha - Neznám druhé takové zvíře, jako je pes

TUTO KNIHU BUDEME ROZESÍLAT AŽ OD 20.9. 2017, KDY VYCHÁZÍ, nicméně objednávky na ní bereme už nyní.POZOR, POKUD OBJEDNÁVÁTE SPOLU S NĚKTERÝM Z DALŠÍCH TITULŮ, UVÁDĚJTE DO 20.9. 2017  VE ZPRÁVĚ OBJEDNÁVKY TO, ZDA BUDETE CHTÍT ZASLAT VŠE NARÁZ AŽ PO VYJITÍ "NEZNÁM DRUHÉ TAKOVÉ ZVÍŘE..." (a ušetřit tak na poštovném), NEBO ZDA CHCETE ZASLAT TITULY POSTUPNĚ TAK, JAK JAK JSOU SKLADEM. Pokud tato poznámka ve zprávě nebude, pošleme všechny knihy pohromadě až po 20.9. 2017. SVOU OBJEDNÁVKU, PROSÍM, BERTE JAKO ZÁVAZNOU  - každá nevyzvednutá zásilka, která se nám vrátí nevyzvednutá, nás stojí náklady na poštovné a balné.

Tato moje v pořadí třetí kniha se zaměřuje na zvláštnosti při aplikaci pozitivního tréninku u psů v porovnání s jinými druhy zvířat. Snažím se ukázat, jak moc může ovlivnit pozitivní metodiky příslovečná psí oddanost a také jejich tolerance vůči trenérovým chybám. Více o jejím obsahu se dozvíte textu na obálce zde a z úvodu v příloze zde.
Knihu zasíláme (tak jako další dva tituly) s autorským podpisem a novou verzí počítačové hry TRENÉR ZVÍŘAT  na CD. Cena je 260 Kč+poštovné.


Přílohy ke stažení:

obalka_neznam_druhetxt16080.pdf

neznam_druhe_zvire_predmluvatxt16079.pdf

Obchodní podmínky_treninkjerozhovor_plnetxt16073.pdf


  zpět

Róza doporučuje

Knihy F. Šusta: "Trénink je rozhovor..." a "Trénink je v hlavě..." Na dobírku + poštovné zasíláme knihy s podpisem + přiložíme CD s novou verzí počítačové hry Trenér zvířat.

objednat knihu

Termíny seminářů

26. 10. 2017 - Senohraby SE SVÝM PSEM TEĎ A TADY - NOVÁ PRODLOUŽENÁ VERZE

Vaše příbehy