seminářeAktuální semináře:

KOZOKEMP

Chceš -li dobře komunikovat se psem, zkus si to s kozou. KOZA CHYBY NEDPOUŠTÍ :-)

Více info a přihlášky ZDE


Praktické nácviky pro život se psem 5.-6.10.

Tento praktický program vám dá možnost převést do praxe to, co už možná znáte z mých webinářů nebo z videokurzů Psichologie.cz. Při praktickém nácviku společně vychytáme postupy tak, aby byly na míru vám i vašemu psovi. Program je rozdělen do dvou dnů tak, aby se jednotlivá témata doplňovala, ale je možno se přihlásit i na jeden den.

KOZO-LAMO KEMP

Procvičte si klikrtrénink i někým jiným, než je váš pes. Tentokrát s lamou a kozou.

Webinář PŘIVOLÁNÍ JAKO CVIK PODLE TRENÉRA ZVÍŘAT

Vysílání bude kombinací mojí klasické přednášky s několika videozáznamy (v první polovině) a živého odpovídání na vaše psané dotazy (v druhé polovině).Rozebereme si PŘIVOLÁNÍ psa jako cvik z pohledu metodiky tréninku zvířat. Ukážeme si nejčastější chyby majitelů, různé možnosti přivolání pro různé situace, detailní analýzu videozáznamů. Více info A PŘIHLÁŠKA ZDE

PODZIMNÍ CYKLUS ŽIVÝCH WEBINÁŘŮ NA YOUTUBE

OD 14.10. OPĚT ZAČNAJÍ MOJE ŽIVÉ WEBINÁŘE NA YOUTUBE:

TERMÍNY NAPLÁNOVANÝCH ŽIVÝCH STREAMŮ I S PŘIHLÁŠKAMI NAJDETE NÍŽE. ZÁZNAM Z VYSÍLÁNÍ ZŮSTÁVÁ ÚČASTNÍKŮM JEŠTĚ TÝDEN PO ODVYSÍLÁNÍ (prosím, neposkytujte ho dál). KAŽDÉ ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ JE UKONČENO DISKUSÍ A ODPOVÍDÁNÍM NA VAŠE DOTAZY.


MŮŽETE VYUŽÍT I CYKLY ČTYŘ VYSÍLÁNÍ S HROMADNOU SLEVOU

 

Cyklus Webináře pro ŽIVOT se psem
4 vysílání v termínech
14.10., 21.10., 27.10. a  4.11. 2021  - viz níže. Výběr těch témat, která jsou UŽITEČNÁ PŘEDEVŠÍM PRO BĚŽNÉ ŽIVOTNÍ SITUACE SE PSEM MIMO TRÉNINK

 

 

Cyklus Webináře pro TRÉNINK se psem
4 vysílání v termínech
11.11., 18.11., 24.11. A 2.12. 2021  - viz níže. Výběr těch témat, která jsou UŽITEČNÁ PŘEDEVŠÍM PRO SITUACE V TRÉNINKU. Půjde zvýšení motivace, komunikační signály, klasické i méně klasické chyby v tréninku a cvičení více než jednoho psa naráz .
Samostatná vysílání plánovaná do prosince 2021 jsou:CO KDYŽ SE MU NECHCE?

Vše o lepší motivaci v pozitivním tréninku a o tom, že pozitivka opravdu není jen o žrádle. Jde o druhý z plánovaného cyklu webinářů založených na kapitolách z mých knih

   11.11. 2021 od 20:30 na Youtube

 

TAJNÁ ŘEČ

aneb "jak ještě lépe komunikovat se svým psem"

O všemožných zprávách mezi člověkem a zvířetem, které si spolu předáváme v rámci pozitivního tréninku. První z plánovaného cyklu webinářů založených na kapitolách z mých knih

 18.11. 2021 od 20:30 na YoutubePROČ TO POŘÁD NECHÁPE?

O možných důvodech neporozumění mezi člověkem a zvířetem během tréninku

24.11. 2021 od 20:30 na Youtube


 

JAK ŘÍDIT SKUPINU ZVÍŘAT

O chvílích tréninku i běžného života, kdy naráz komunikujete s více než jedním zvířetem

2.12. 2021 od 20:30 na YoutubeCyklus WEBINÁŘE PRO ŽIVOT SE PSEM

V termínech 14.10., 21.10., 27.10. a  4.11. 2021 budu vždy od 20:30 vysílat vybrané webináře těch témat, která jsou UŽITEČNÁ PŘEDEVŠÍM PRO BĚŽNÉ ŽIVOTNÍ SITUACE SE PSEM MIMO TRÉNINK. Půjde o přivolání, ovládání psa vodítkem, přeučení nevhodného chování a navykání na podněty, se kterými má pes problém. Více info A PŘIHLÁŠKA ZDE

KOZOKEMP

Chceš -li dobře komunikovat se psem, zkus si to s kozou. KOZA CHYBY NEDPOUŠTÍ :-)

Více info a přihlášky ZDE


Praktické nácviky pro život se psem 19.-20.10.

Tento praktický program vám dá možnost převést do praxe to, co už možná znáte z mých webinářů nebo z videokurzů Psichologie.cz. Při praktickém nácviku společně vychytáme postupy tak, aby byly na míru vám i vašemu psovi. Program je rozdělen do dvou dnů tak, aby se jednotlivá témata doplňovala, ale je možno se přihlásit i na jeden den.
PRO TERMÍN 19.-20.10. VÍCE INFORMACÍ A ZAPISOVACÍ FORMULÁŘ NAJDETE ZDE

Webinář Vodítko v rukou pozitivkáře

Půjde opět o kombinaci mojí klasické přednášky s několika videozáznamy (v první části) a živého odpovídání na vaše psané dotazy (v druhé části). V tomto webináři bych se s vámi proto rád podělil o svoje názory, nápady a zkušenosti, jak i při práci s vodítkem stále zůstat v pozitivním modu a jak i v běžném životě komunikovat přes vodítko tak, aby pes rozuměl.


KOZO-LAMO KEMP

Procvičte si klikrtrénink i někým jiným, než je váš pes. Tentokrát s lamou a kozou.
Více info a přihlášky ZDE

Se svým psem teď a tady - verze ŘEČ TĚLEM

Na tomto workshopu se zabýváme vyjadřovacími prostředky člověka, kterými se psy komunikujme.

Jejich použití velmi úzce souvisí s psychikou trenéra a jeho sebereflexí.

Zaměříme se na vědomou komunikaci a jasné předání zprávy zvířeti gesty,dotyky,  vodítkem hlasem energií.


Více informací najdete ZDE

PŘIHLÁŠKY ZDE


Webinář On si zvykne...nebo taky ne

Tentokrát se zaměříme na otázku "jak zařídit, aby si pes zvyknul". Půjde opět o kombinaci mojí klasické přednášky s několika videozáznamy (v první části) a živého odpovídání na vaše psané dotazy (v druhé části).

Webinář Jak PŘEUČIT?

Tentokrát si rozebereme příklady běžných problémových chování u psů a různé možnosti, jak s nimi pracovat. Z velké části budeme vycházet z předposlední kapitoly mé knihy Trénink je rozhovor. Půjde opět o kombinaci mojí klasické přednášky s několika videozáznamy (v první části) a živého odpovídání na vaše psané dotazy (v druhé části).


Webinář "Co když se mu nechce?"

Druhý z cyklu webinářů podle kapitol mých knih je tentokrát o MOTIVACI během tréninku pozitivním posilováním. Souviset bude hlavně se čtvrtou a částečně i pátou kapitolou mojí první knihy Trénink je rozhovor, ale je vhodný i pro ty, kdo knihu nikdy nečetli. Půjde opět o kombinaci přednášky s mnoha videy a odpovídání na vaše dotazy (v druhé části).


Cyklus WEBINÁŘE PRO TRÉNINK SE PSEM

V termínech 11.11., 18.11., 24.11. A 2.12. 2021 budu vždy od 20:30 vysílat vybrané webináře těch témat, která jsou UŽITEČNÁ PŘEDEVŠÍM PRO SITUACE V TRÉNINKU. Půjde o trénink více než jednoho psa, zvýšení motivace, komunikační signály a klasické i méně klasické chyby v tréninku.


Webinář Tajná řeč – aneb jak ještě lépe komunikovat se svým psem

Další téma webináře bude tentokrát o všemožných zprávách mezi člověkem a zvířetem, které si spolu předáváme v rámci pozitivního tréninku. Jde o jeden z webinářů, které vysvětlí slovně i na praktických příkladech některé složitější kapitoly z mých knih. Vysílání bude opět osvědčenou kombinací mojí klasické přednášky s několika videozáznamy (v první polovině) a živého odpovídání na vaše psané dotazy (v druhé polovině).Webinář Proč to pořád nechápe?

Další téma webináře, tentokrát o typických chybách v tréninku, kvůli kterým pes nechápe, co se ho snažíme naučit. Vysílání bude kombinací mojí klasické přednášky s několika videozáznamy (v první polovině) a živého odpovídání na vaše psané dotazy (v druhé polovině).


Webinář Jak řídit skupinu zvířat

Jde o další z cyklu webinářů, které vysvětlují složitější kapitoly z mých knih, tentokrát zaměřený na trénink více zvířat naráz a na některé situace e společném soužití. Vysílání bude opět osvědčenou kombinací mojí klasické přednášky s několika videozáznamy (v první části) a živého odpovídání na vaše psané dotazy (v druhé části).


Vaše příbehy