obchůdek

Zboží zasíláme na dobírku. V současné době, nám vyřízení trvá cca týden. Poštovné je závislé na velikosti zásilky. U jedné knihy vychází dle nových tarifů ČP na území ČR včetně nákladů na balení je to 125 Kč. Při zasílání na Slovensko musím cenu řešit individuálně podle typu objednávky. Ceny se mění podle aktuálních tarifů České pošty.

Lidsko-psí konverzace

Lidsko-psí konverzace
NOVINKA ROKU 2021! Očekávaný datum vydání knihy je 17.11. 2021, v tuto chvíli beru ZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY. Knih budu mít dost, je možno klidně objednat kdykoliv i po vyjití. Prosím, pokud byste si po objednávce zajistili knihu jinde (nebo pokud byste omylem objednali vícekrát), upozorněte mne, abych vaši objednávku zrušil. Děkuji

Tato kniha se od všech ostatních liší tím, že je NAPLNĚNÁ VELKÝM MNOŽSTVÍM PRAKTICKÝCH NÁVODŮ na užitečná cvičení s vaším psem. Výsledkem těchto cvičení budou společné signály, ze kterých si můžete se svým psem sestavit skutečnou společnou řeč pro mnoho situací v tréninku i praktickém životě.Cena knihy 370 Kč +poštovné. Knihu zasílám (stejně jako další tituly) s podpisem či podle přání s věnováním a přikládám heslo ke stažení počítačové hry Trenér zvířat.

UKÁZKU Z KNIHY najdete ZDE
Přílohy ke stažení:

Obchodní podmínky_treninkjerozhovor_plnetxt16073txt16481txt17195.pdf


galerieCHCI ZNÁT ÚPLNĚ VŠECHNO - sada čtyř knih s hromadnou slevou

TENTO BALÍČEK BUDE MOŽNO ZASLAT AŽ PO 17.11. 2021, KDY VYCHÁZÍ NEJNOVĚJŠÍ Z INZEROVANÝCH ČTYŘ KNIH (LIDSKO PSÍ KONVERZACE)

Výběr produktů pro ty, kdo chtějí načerpat veškeré informace z mých knih. Základní knihou je Trénink je rozhovor, která rekapituluje metodiku pozitivním posilováním. Na ní navazuje těžší Trénink je v hlavě, koncipovaná jako "cvičebnice" s řadou odkazů na základní knihu. O výjimkách z klasické pozitivní metodiky, které způsobují psí zvláštnosti psích povah (psí oddanost a tolerance), pojednává "Neznám druhé takové zvíře...", která se opět často odkazuje na první knihu. POSLEDNÍ DO ČTVEŘICE JE NOVÁ KNIHA "LIDSKO PSÍ KONVERZACE", zaměřená na nácvik signálů pro lepší společnou komunikaci. Více informací o této knize najdete ZDE
K sadě knih patří i klikr pro praxi (popis jednotlivých produktů najdete u jejich samostatné nabídky). Cena namísto 1310 Kč je 1230 Kč ( 80 Kč sleva).
Knihy posílám s podpisem a s odkazem ke stažení počítačové hry "Trenér zvířat".

Pozn. vzhledem k velikosti je s Českou poštou zasílán jako balík a poštovné a balné vychází na 150 Kč.
Přílohy ke stažení:

Obchodní podmínky_treninkjerozhovor_plnetxt16073txt16481txt17201.pdf


galerieKniha - F. Šusta: Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct

Kniha - F. Šusta: Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct
Moje první knížka k tématu "jak se zvířata učí" vyšla už v září a během dvou let se dočkala čtyř dotisků. Knihu zasíláme s autorským podpisem a odkazem ke stažení nové verze počítačové hry TRENÉR ZVÍŘAT. Cena knihy je 300 Kč + poštovné.V knize se mimo jiné se v ní dozvíte:

 • co mají zvířata společného s lidmi, když dojde na učení
 • na co si při pozitivním výcviku dávat pozor
 • jak odnaučit problémové chování
 • jak trénovat psa, které nestojí o odměny
 • jak pracovat s celou skupinou naráz a kdo je vlastně „vůdce smečky“
 • a především to, že s klikrem+odměnou to je o trochu složitější, než se na první pohled zdá


Přílohy ke stažení:

Obchodní podmínky_treninkjerozhovor_plnetxt15032.pdf


galerieKniha - Trénink je v hlavě, v té vaší i v té zvířecí

Kniha - Trénink je v hlavě, v té vaší i v té zvířecí
Knihu zasíláme s autorským podpisem a odkazem ke stažení nové verze počítačové hry TRENÉR ZVÍŘAT (upravenější grafika, rychlejší klikr apod.) Cena je 300 Kč+poštovné. Více o jejím obsahu se dozvíte z textu jejího úvodu zde.

Konkrétně se kniha dotýká těchto témat:
 • Různé druhy učení a na které z nich se můžeme kdy spolehnout
 • Chování je jen malá část celku, který lze měnit na mnoha úrovních
 • Změnit zaběhnutou cestu znamená nabídnout jinou
 • Mnoho nových souvislostí kolem stresu při práci
 • Vnímání prostoru a jak s ním pracovat při tréninku
 • Otázka "rovnováhy v tréninku" a jak ji udržet
 • Drobnosti v tréninku, které ale mohou při podcenění vyvolat zásadní změny
 • Grafy, tabulky, záznamy  – o tom, co všechno už dnes umíme spočítat a předvídat a otázka, zda jednou spočítáme opravdu všechno

 

Důležitou částí knihy jsou i příklady z praxe (či fantazie autora), na nichž si čtenáři budou moci vyzkoušet roli trenéra, který má za úkol dané situace vyřešit. Aby se čtenáři naučili myslet jako trenér zvířat, je tato část koncipována tak, aby došli ke svému řešení samostatně. Své postupy pak budou moci srovnat s tím, jak by na to šel sám autor.Přílohy ke stažení:

Obchodní podmínky_treninkjerozhovor_plnetxt15032txt15779.pdf

TRÉNINK JE V HLAVE_UVODtxt15740txt15773.pdf


galerieKniha - Neznám druhé takové zvíře, jako je pes

Kniha - Neznám druhé takové zvíře, jako je pes

Tato moje v pořadí třetí kniha se zaměřuje na zvláštnosti při aplikaci pozitivního tréninku u psů v porovnání s jinými druhy zvířat. Snažím se ukázat, jak moc může ovlivnit pozitivní metodiky příslovečná psí oddanost a také jejich tolerance vůči trenérovým chybám. Více o jejím obsahu se dozvíte textu na obálce zde a z úvodu v příloze zde.
Knihu zasíláme (tak jako další dva tituly) s autorským podpisem a odkazem ke stažení nové verze počítačové hry TRENÉR ZVÍŘAT. Cena je 260 Kč+poštovné.


Přílohy ke stažení:

Obchodní podmínky_treninkjerozhovor_plnetxt16073.pdf

neznam_druhe_zvire_predmluvatxt16079.pdf

obalka_neznam_druhetxt16080.pdfCHCI ZNÁT TÉMĚŘ VŠECHNO - sada knih s hromadnou slevou

CHCI ZNÁT TÉMĚŘ VŠECHNO - sada knih s hromadnou slevou
Výběr produktů pro ty, kdo chtějí načerpat veškeré informace z mých knih. Základní knihou je Trénink je rozhovor, která rekapituluje metodiku pozitivním posilováním. Na ní navazuje těžší Trénink je v havě, koncipovaná jako "cvičebnice" s řadou odkazů na základní knihu. O výjimkách z klasické pozitivní metodiky, které způsobují psí zvláštnosti psích povah (psí oddanost a tolerance), pojednává "Neznám druhé takové zvíře...", která se opět často odkazuje na první knihu. K sadě knih patří i klikr pro praxi (popis jednotlivých produktů najdete u jejich samostatné nabídky). Cena namísto 940 Kč je 870 Kč ( 70 Kč sleva).
Knihy posílám s podpisem a s odkazem ke stažení počítačové hry "Trenér zvířat".

Pozn. vzhledem k velikosti je s Českou poštou zasílán jako balík a poštovné a balné vychází na 150 Kč.Přílohy ke stažení:

Obchodní podmínky_treninkjerozhovor_plnetxt16073txt16676.pdfVYSTAVOVÁNÍ JE HRA - Michela Čermáková, František Šusta

VYSTAVOVÁNÍ JE HRA - Michela Čermáková, František Šusta
NOVINKA ROKU 2019 !!!
Tuto novou knihu jsme napsali společně s výstavní rozhodčí a mou kamarádkou Míšou Čermákovou na základě několikaletých zkušeností z našich společných "výstavních cvičáčků". Na nich pomáháme nejen vypilovat hezké výstavní předvedení, ale často také vracíme důvěru ve výstavní prostředí těm psům, kteří se v něm zklamali.
Z mojí strany je tato kniha zvláštní v tom, že jsem v ní poprvé sepsal velmi podrobné návody na praktická cvičení, které se hodí nejen pro přípravu na výstavu, ale i pro navykání plachého psa na manipulaci či ošetřování.
Ukázku z textu můžete najít zde .
Cena knihy 280 Kč +poštovné. Knihu zasílám (stejně jako další tituly) s podpisem či podle přání s věnováním a přikládám heslo ke stažení počítačové hry Trenér zvířat.Přílohy ke stažení:

Obchodní podmínky_treninkjerozhovor_plnetxt16073txt16481.pdf


galerieTlačítkové průhledné klikry s logem - barva diamond "jewel clikers"

Tlačítkové klikry ve vzácné "barvě nebarvě" známé jako "diamond jewel clickers" s logem Treninkejrozhovor.cz.  Cena za jeden 80 Kč. Pro zaslání "pouze klikrů" poštou je minimální objednávka 3 Ks (240 Kč+poštovné). Při přiložení klikru k jinému zboží do společné zásilky minimální počet není stanoven.
Výhodou tlačítkového klikru je to, že ho lze mačkat mezi prsteníčkem a dlaní (ideálně při uchycení přídavnou pružinkou na zápěstí) a tak neblokuje jednu ruku.


Přílohy ke stažení:

Obchodní podmínky_treninkjerozhovor_plnetxt15592.pdf


galerie
Lidsko-psí konverzace
370 Kč

CHCI ZNÁT ÚPLNĚ VŠECHNO - sada čtyř knih s hromadnou slevou
1190 Kč

Kniha - F. Šusta: Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct
300 Kč

Kniha - Trénink je v hlavě, v té vaší i v té zvířecí
300 Kč

Kniha - Neznám druhé takové zvíře, jako je pes
260 Kč

CHCI ZNÁT TÉMĚŘ VŠECHNO - sada knih s hromadnou slevou
870 Kč

VYSTAVOVÁNÍ JE HRA - Michela Čermáková, František Šusta
280 Kč

Tlačítkové průhledné klikry s logem - barva diamond "jewel clikers"
80 Kč

  Doručovací údaje:

Vaše adresa:
poznámka (můžete rovněž zadat text věnování):
ZASÍLAT NOVINKY:
captcha  


Klinutím na tlačítko objednat souhlasíte
s objednávkou zboží, cenou a zasláním na dobírku.

Termíny seminářů

12. 11. 2021 - Cvičák ZKO Pyšely (20 Km od Prahy po D1) Praktické nácviky pro život se psem 12.-13.11.
18. 11. 2021 - youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue Webinář Tajná řeč – aneb jak ještě lépe komunikovat se svým psem

Vaše příbehy