PRAKTICKÁ VERZE "ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ" S GABBY HARRIS

Kdy: PONDĚLÍ 3.10. od 18:00 hod. (předpokládaný konec 22:00), uprostřed programu je přestávka na večeři.

Kde: velký společenský sál restaurace U andělů, Senohraby (20 km od Prahy po D1 nebo vlakem z Prahy směr ČB), www.restauraceuandelu.cz

Po teoretické verzi tohoto semináře, kterou Gabby přednáší v neděli 2.10. bude teď stejné téma probráno prakticky se psy. Tento seminář je především metodický. Pracovat budeme pod vedením Gabby ve skupinách, kdy vždy cca 10 účastníků prakticky analyzuje a navrhuje řešení u konkrétního psa. Dotkneme se (tentokrát prakticky) těchto témat:

 - Rozdíl v řešení problému „skrze změny v prostředí“ a „skrze změny v chování“

- Potřeby zvířat, jejich motivací a jak jí ovlivnit

- Jak přesně identifikovat příčinu problému

- Pohled na různé metody řešení komplexního problému

- Jak měřit úspěšnost

- Subjektivita versus objektivita

- Kontrola jako jedna ze základních potřeb živočicha a její vliv na problémová chování

Seminář vychází z Gabbiny připravované druhé knihy (ta první pod názvem „Dotkni se zvířecí duše“ vyšla v roce 2015 v češtině u nakladatelství Plot)

Kdo je Gabby? Gabby Harris je ve světě tréninku zvířat významnou osobností. Je nejen profesionální trenérkou mořských savců v uShaka Sea Worldu v Durbanu v JAR a velmi schopnou „zaříkávačkou koní“ ve stejné zemi, ale jako konzultant a lektor tréninku zvířat je zvána na mnoho míst světa. Řada lidí z oboru ji zná jako vynikajícího profesionála, ale i nositelku nových myšlenek, která se nebojí dát vědeckému přístupu k tréninku hlubší duševní rozměr a poukázat, že nic není tak černobílé, jak se zdá. Pro mě osobně je ze všech mých učitelů tou, která mě naučila myslet. Do ČR se vrací již čtvrtý rok v řadě, přičemž při předchozích návštěvách byly její semináře vždy plně obsazené.

POZOR, TENTO SEMINÁŘ ORGANIZUJEME JAKO SPOLEK ZAOBZOR O.S. A PROTO I KONTAKTNÍ MEJL A ÚČET JE JINÝ, NEŽ U PŘEDCHOZÍCH VÍKENDOVÝCH SEMINÁŘŮ. Účet 243756494/0300 (do zprávy uveďte jméno objednavatele, tedy shodné s tím, kdo objednávku na e-mail zasílal). Cena pro účastníka 550 Kč. S platbou není třeba čekat na potvrzení volného místa, počet účastníku je až 60.

Jako přihlášku odešlete na adresu zaobzor-os@seznam.cz  následující informace: NÁZEV SEMINÁŘE, Vaše jméno, ZDA JDETE BEZ PSA ČI S NÍM A JAKÝ KONKRÉTNÍ PROBLÉM U NĚJ CHCETE ŘEŠIT Dále uveďte kontaktní adresu (ideálně i telefonní číslo pro případ nutné potřeby), popř. počet účastníků. PŘIHLÁŠKA JE PLATNÁ AŽ PO ZAPLACENÍ ÚČASTNICKÉHO PŘÍSPĚVKU. Platba je přenosná na jiného účastníka, při neúčasti a nesehnání náhradníka není vratná.

Další organizační informace: Večeři a občerstvení si každý účastník zajišťuje v restauraci, která se společenským sálem těsně sousedí (ovšem neruší)Přílohy ke stažení:

Propozice 3_10_senohrabytxt15760.pdf


  zpět

Termíny seminářů

11. 03. 2024 - Senohraby - Praha východ Já a můj pes – pohled do hloubky
13. 03. 2024 - MŠ Jažlovická, Jažlovická 2119, Praha 4 SE SVÝM PSEM TEĎ A TADY - ŘEČ TĚLEM
14. 03. 2024 - youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue WEBINÁŘ ZVÍŘECÍ SEBEOVLÁDÁNÍ a jak ho naučit
16. 03. 2024 - Hotel Svornost, Praha Dolní Počernice http://www.svornost.cz VÍKEND O TRÉNINKU PSŮ A JINÝCH ZVÍŘAT S FRANTIŠKEM ŠUSTOU „VÝBĚR TOHO NEJ“16.-17.3. 2024
18. 03. 2024 - youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue WEBINÁŘ ZVÍŘECÍ SEBEOVLÁDÁNÍ a jak ho naučit - druhý termín
19. 03. 2024 - youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue Jak přivyknout na zvuky (střelba, ohňostroj a další...)
26. 03. 2024 - youtube kanál Treninkjerozhovor-Trainingisdialogue Jak přivyknout psa na lidi (dotyky, manipulaci, rychlý pohyb...)
15. 04. 2024 - Juniorcamp Nová Živohošť https://www.zivohost.cz Tábor nácviků pro VYVEDENÍ PSA I SEBE Z KONFLIKTU - 15.-.18.4. 2024

Vaše příbehy