VELKÝ ÚVODNÍ SEMINÁŘ - CELODENNÍ VERZE

I v roce 2016 organizuji kompletní sérii svých teoretických seminářů „na vlastní pěst“. Můžete tedy využít zvýhodněných cen a slev při objednání více termínů naráz (viz níže). Poslední ze série seminářů (3.4.016) bude premiérově v nové předělané verzi.

 

Úvod do pozitivního posilování + Pozitivní posilování podrobně

Kdy:

13.2. 2016 celodenní verze, 10:00 - 18:00 s polední pauzou 12:30-13:30

Kde:

Jídelna ZŠ a MŠ Chodov (Praha 11, 10 minut chůze od metra Opatov), lokace zde, vchod  z vnější strany z ulice Mokrá


Cena: 700 Kč na osobu. PŘI OBJEDNÁNÍ VÍCE NEŽ JEDNOHO TERMÍNU SEMINÁŘŮ 13.2, 5.3. , 9.3. a 16.3., 3.4,  (všechny termíny na ZŠ Chodov) JEDINOU OSOBOU PLATÍ SLEVA 10% Z CELKOVÉ CENY.

Lektor: František Šusta 

Úvodní z řady seminářů. Smyslem je především vysvětlení problematiky pozitivního posilování v tréninku zvířat.  Pro každého účastníka je připravena počítačová hra „Trenér zvířat" (přineste si notebook vybavený Windows a aktuální verzí Adobe Flash Playeru) a krátké texty pro samostatné úkoly. Mimo jiné se dozvíte:

-              Co je to trénink pozitivním posilováním a proč " cvičíme za odměny" ještě neznamená, že " pozitivně posilujeme". Hlubší fyziologická podstata pozitivního posilování.

-              Trénink jako rozhovor se zvířetem - z jakých „slov" se skládá?

-              Pomůcky a  triky pro běžné úkoly. Co je vlastně target?

-               Triky pro udržení motivace

-              Triky na shaping,

-              Nápravy a změny v chování - rozbory a praktické cvičení

-              Práce se skupinou

-              Vůdce versus dominátor - o současných pohledech na hierarchii ve světě zvířat a její roli v tréninkových metodách

 Seminář je bez psů.

 

Platba a přihláška -

Jako přihlášku odešlete na adresu treninkjerozhovor@seznam.cz  následující informace:

Vaše jméno, název semináře, termín, popř. počet účastníků

Platbu odešlete na číslo účtu 134644514/0300, do zprávy uveďte jméno objednavatele, tedy shodné s tím, kdo objednávku na e-mail zasílal. Platba je přenosná na jiného účastníka, při neúčasti a nesehnání náhradníka není vratná.Přílohy ke stažení:

propozice_velky_uvodni_seminar_13_2_2016txt15523.pdf


  zpět

Termíny seminářů

17. 07. 2023 - prostor ZKO Pyšely https://zko-pysely.estranky.cz/ Z webináře do praxe podle Františka Šusty – PŘIVOLÁNÍ A VODÍTKO
19. 07. 2023 - prostor ZKO Pyšely https://zko-pysely.estranky.cz/ Z webináře do praxe podle Františka Šusty, 19. - 20. 7. 2023 - užitečné KOMUNIKAČNÍ SIGNÁLY SE PSEM A MOTIVACE

Vaše příbehy