aktualitySE SVÝM PSEM TEĎ A TADY FUNGUJE ONLINE!

SE SVÝM PSEM TEĎ  A TADY FUNGUJE ONLINE!
Propozice najdete ZDE

REAKCE ÚČASTNÍKŮ

Kamila:
Tento workshop ma lákal už dlho, on-line verzia mi umožnila sa ho aj reálne zúčastniť. Nemusela som riešiť cestu, ubytovanie. Vzhľadom na vzdialenosť pre mňa jediná možnosť účasti. Workshop mi ukázal cestu ako zmeniť svoje stereotypy v myslení a konaní, ktoré som si neuvedomila a možno ani nepripustila. Pozrieť sa na seba, možno aj do seba a čo sa s tým dá robiť. Hry s účastníkmi stovky kilometrov ďaleko a predsa blízko, zase názorne ukázali, že myslenie a konanie každého je jedinečné a môže byť na rovnaký podnet úplne odlišné. Naše "teď a tady", na ktorom s Lexi na základe workshopu pracujeme, sa nám obidvom páči.

Jana:
DOPORUČUJI!!!
Výcvik (nejen) psa TROCHU JINAK!
Teorie a především praxe a NESKUTEČNÁ CESTA do sebe sama, které vám pomohou naučit se nahlížet na trénink ale i běžné životní situace jinak. Klidněji. Efektivněji. S nadhledem.

Já se zde naučila vytvořit si svou vlastní bublinu, která má dvě funkce:

1) při tréninku mě nic neruší a plně se soustředím na sebe a psa

2) díky ní mnohem lépe zvládám negativní záležitosti a konfrontace v pracovním i běžném životě - protože jsem to JÁ a jen já, kdo rozhoduje o tom, co/kdo smí do bubliny vstoupit.

ťo a Franto, moc díky! Těším se na další setkání na živo nebo klidně i online, tohle byla skvělá jízda!


Magda (na fotce s Alfim:-):

Milá Petro, milý Franto,

Chtěla bych Vám moc poděkovat za možnost účastnit se a vyzkoušet si první on-line verzi semináře tady a teď se svým psem.

Nevěděla jsem příliš do čeho jdu, jen jsem měla jistotu, že to díky vám dvěma bude určitě super a očekávání se naplnilo bezezbytku!

Ačkoliv si myslím, že online forma není vždycky ideální, tady musím říct, že to pro mě osobně mělo jednu neskutečnou výhodu, byla jsem i přes soustředění skutečně doslova pořád (nevím, jak ostatní účastníciJ) se svým psem a každou volnou chvíli jsem tak trochu zkoušela aplikovat, co zrovna probíráme. Osobně mi tahle forma učení navíc poměrně vyhovuje, protože si pak všechno lépe zapamatuji, když to můžu rovnou převést do praxe.

Moc ráda se s Vámi uvidím kdykoliv v budoucnu osobně, ale i tahle verze prostě fungovala skvěle a můžu jen doporučit!


Mária:
Kurz Se svým psem teď a tady je veľmi prínosný z hľadiska tréningového, ale aj z hľadiska práce s vlastnou hlavou, ktorá je často rovnako dôležitá. Prináša kopu aha momentov a podnetov do ďalších tréningov. Petra a Franta sa skvele dopĺňajú, a každá hodina s nimi je zážitkom :-)Rozhodne odporúčam!

galerieMé nové videokurzy na PSICHOLOGIE.CZ

Mé nové videokurzy na PSICHOLOGIE.CZ
Všechny srdečně zvu k návštěvě webu Psichologie.cz, kde mám už i já tři podrobné videokurzy. Daly dost práce a málokde vybraná témata rozebírám tolik dopodrobna.

Prozatím jsou v nabíce:

I NADÁLE POKRAČUJI S ÚSPĚŠNÝMI WEBINÁŘI NA MNOHO TÉMAT

I NADÁLE POKRAČUJI S ÚSPĚŠNÝMI WEBINÁŘI NA MNOHO TÉMAT

ŽIVÉ STREAMY NA YOUTUBE:

TERMÍNY NAPLÁNOVANÝCH ŽIVÝCH STREAMŮ I S PŘIHLÁŠKAMI NAJDETE NÍŽE. ZÁZNAM Z VYSÍLÁNÍ ZŮSTÁVÁ ÚČASTNÍKŮM JEŠTĚ TÝDEN PO ODVYSÍLÁNÍ (prosím, neposkytujte ho dál). KAŽDÉ ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ JE UKONČENO DISKUSÍ A ODPOVÍDÁNÍM NA VAŠE DOTAZY.


JE MOŽNO VYUŽÍT I CYKLY 4 WEBINÁŘŮ S HROMADNOU SLEVOU

WEBINÁŘE PRO ŽIVOT SE PSEM

Výběr čtyř témat pro usnadnění běžného soužití se psem

2.6., 7.6., 16.6. a 24.6. 2021

PŘIHLÁŠKA ZDECO KDYŽ SE MU NECHCE?

(vše o lepší motivaci v pozitivním tréninku a o tom, že pozitivka opravdu není jen o žrádle. Jde o druhý z plánovaného cyklu webinářů založených na kapitolách z mých knih)

   11.5. 2021 od 20:30 na Youtube

 

TAJNÁ ŘEČ

aneb "jak ještě lépe komunikovat se svým psem"

(o všemožných zprávách mezi člověkem a zvířetem, které si spolu předáváme v rámci pozitivního tréninku. První z plánovaného cyklu webinářů založených na kapitolách z mých knih)

 18.5. 2021 od 20:30 na Youtube


 

PROČ TO POŘÁD NECHÁPE?

O možných důvodech neporozumění mezi člověkem a zvířetem během tréninku

25.5. 2021 od 20:30 na Youtube


 

"PŘIVOLÁNÍ JAKO CVIK PODLE TRENÉRA ZVÍŘAT"

O mnoha možnostech přivolání psa z nejrůznějších situací

2.6. 2021 od 20:30 na Youtube

 

 

VODÍTKO V RUKOU POZITIVKÁŘE

(Webinář o tom, že vodítko nemusí být jen nástrojem ovládání)

7.6. 2021 od 20:30 na Youtube

 

 

JAK PŘEUČIT?

(O možnostech řešení nevhodného chování)

16.6. 2021 od 20:30 na Youtube

 

ON SI ZVYKNE… NEBO TAKY NE

(Webinář o různých možnostech navykání na nepříjemné podněty)

 24.6. 2021 od 20:30 na Youtube

Na této stránce naleznete texty, fotografie a odkazy na materiály související s mojí druhou knížkou „Trénink je v hlavě, v té vaší i v té zvířecí“. V přílohách přímo zde na stránkách najdete celý text úvodu, vybraná zadání samostatných úkolů, jeden příklad z praxe včetně videa a několik obrázků. Nechybí ani grafická řešení úkolů ze šesté kapitoly, která se do knihy už nevešla a která ve knize slibuji na těchto stránkách uvézt. Přej příjemnou zábavuJ

Kniha Trénink je v hlavě…vyšla v roce 2016 u nakladatelství Plot a objednat si ji i s podpisem a malým dárkem lze zde.Přílohy ke stažení:

LABRADOR_S_POPISEM_str214txt15888.ppsx

PEPICEK_ZKOUSENI_REALNE_str221txt15890.ppsx

PEPICEK_ZKOUSI_TRENER_ZVIRAT_str224txt15892.ppsx

grafy_a_tabulky_z_kapitoly6txt15886.pdf

ilustracetxt15887.pdf

iris_a_ivetatxt15889.pdf

ukoly_pro_chytre_hlavytxt15891.pdf

uvod_trenink_je_v_hlavetxt15885.pdf


galerieTermíny seminářů

Vaše příbehy